Geslacht van Doorn

Geslacht van Doorn  reageren

L.S,
Ik ben op zoek naar gegevens van Alexander van Doorn.Volgens de trouwakte van zijn zoon Alexander van Doorn is hij in 15-01-1791 begraven in de Jacibikerk te Utrecht.Hij was gehuwd met Jacoba van Lamart(kan ook Damart zijn) en voor zover bekent geboren te Utrecht.

H.C.A..van Doorn, 27-5-2008 17:05
Geslacht van Doorn  reageren

Geachte H.C.A. van Doorn,

Begraven (gratis) 11-01-1791 Jacobikerk Utrecht: Alexander van Doorn. Laat na vrouw en minderjarige kinderen. Adres: Buiten de Weerdpoort in de Lauwerecht.

Alexander van Doorn tr. 28 jan 1777 Utrecht, Catharijnekerk met Jacoba Berendina van der Mast.
Zij laten dopen in Utrecht:
1. Anthonie 25 mei 1777 Jacobikerk (vader heet hier Sander en de moeder van Damast) Adres: Lange Lauwerecht
2. Thomas 24 juni 1778 Domkerk (vader heet hier Sander en de moeder van Damast) Adres: Lange Lauwerecht
3. Sander 29 apr 1781 Jacobikerk (vader heet hier Sander en de moeder van Damast) Adres: Lange Lauwerecht
4. Maria 24 aug 1783 Jacobikerk (vader heet hier Sander en de moeder van der Mast) Adres: Buiten de Weerdpoort in de Korte Lauwerecht
5. Anthony 1 jan 1791 Jacobikerk (vader heet hier Alexander en de moeder van der Kast) Adres: Lange Lauwerecht. Bijzonderheden: “vader door ziekte absent. Doophefster is Hendrina van der Kast (lidmaat), huijsvrouw van Jan Bouman”.

Antonis van Doorn tr. 29-08-1742 Utrecht, Domkerk met Jacoba Calet. Zij woont in het Lauwersteegje. De bruidegom is soldaat in ’t regiment van de Heer Colonel Bedarius.
Zij laten dopen in Utrecht:
1. Nicolaas 24 feb 1745 Janskerk (vader heet hier Anthony van Doornik en de moeder Coelet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort. Vader is soldaat.
2. Machieltje 29 okt 1747 Jacobikerk (vader heet hier Anthony van Doornik en de moeder Coelet). Vader lidmaat, is absent.
3. Lijsbeth 12 apr 1750 Jacobikerk (vader heet hier Anthonie van Doorn en de moeder Calet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort.
4. Alexander 28 jan 1752 Domkerk (vader heet hier Anthonie van Doorn en de moeder Calet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort.
5. Elisabeth 28 dec 1753 Domkerk (vader heet hier Anthonie van Doorn en de moeder Calet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort.
6. Thomas ? juli 1756 Jacobikerk (vader heet hier Anthonie van Doorn en de moeder Colet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort.
7. Zusanna 23-12-1759 Jacobikerk (vader heet hier Anthonie van Doorn en de moeder Colet). Adres: Achter de Wal bij de Weerdpoort.

Marianne, 10-6-2008 14:36
Geslacht van Doorn Twee  reageren

Marianne,
mijn hartelijke dank voor je uitgebreide reactie n.a.v.mijn eerste oproep.
Tot nu toe ben ik er van uit gegaan dat hij twee maal getrouwd is geweest. Maar Damast en van den Mast kunnen een en dezelfde persoon zijn. Nog maals bedankt.

Henk van Doorn

H.C.A..van Doorn, 10-6-2008 19:01
Re: Geslacht van Doorn Twee  reageren

Het Burgerboek Utrecht vermeldt op 4-1-1771 Anthonij van Doorn, alhier geboren, gereformeerd, en zijne kinderen, met namen Anthonij, Nicolaas, Michiel, Alexander, Elisabeth, Thomas en Susanna van Doorn, mede alhier geboren.
(Nicolaas was te Utrecht gedoopt op 29-10-1747)

Jan Clavaux, 18-7-2008 20:30
Re: Geslacht van Doorn Twee  reageren

Excuses: mijn laatste regel vervalt.
Anthonie is gedoopt te Utrecht op 21-12-1742.

Jan Clavaux, 18-7-2008 20:33
Re: Geslacht van Doorn Twee  reageren

Beste Jan Clavaux,

Bedankt voor je informatie n.a.v. mijn oproep om informatie. Het is zeker een deel van de puzzel.

M.v.g.

Henk van Doorn

H.C.A..van Doorn, 22-7-2008 13:43
Info gevraagd over enkele Van Doorn's  reageren

Gezocht nadere gegevens gezin en ouders van:
1. Johanna Willemse van Doorn, gehuwd met Gerrit Cornelisse van Maren, landbouwer buiten Wittevrouwenpoort, vermeld in HUA akte U166a1-152, Not. E. Vlaer,d.d. 8-1-1721;
2. Maria van Doorn, gehuwd met Gerrit van Maren, Volkstelling Utrecht 1824, wijk H. nr. 577, Maria 52 jaar, Gerrit 54 jaar.
3. Martinus van Doorn, gehuwd met Trijntje van Maren. Hebben dochter Neeltje vD, geb. Mijdrecht 6-4-1827, ovl. Norg 18-3-1880.

P. W. van Maaren/Van Ma(a)ren Genootschap, 9-2-2010 15:04
Bericht plaatsen
uw e-mailadres wordt niet openbaar

Voorouders

nieuw berichtVoorouderplein